Dowiedz się kim jesteśmy

LANDMARK APARTMENTS

Landmark Apartments - wynajem mieszkań i apartamentów w prestiżowych lokaliazacjach Krakowa Landmark Apartments - wynajem mieszkań i apartamentów w prestiżowych lokaliazacjach Krakowa

O nas

Jest nam niezmiernie miło zaprosić Państwa do odwiedzin Landmark Apartments, mieszczących się w samym centrum Krakowa. Będziemy szczęśliwi mogąc gościć Państwa zarówno na krótkie okresy jak również na dłuższe pobyty.
Posiadamy bazę starannie wyselekcjonowanych apartamentów, a wszystkie zlokalizowane są w najbardziej prestiżowych, modnych i nowoczesnych kompleksach mieszkaniowych w sercu Krakowa. Wszystkie apartamenty są starannie zaprojektowane, wyposażone i idealnie przystosowane do tego, aby spełnić wszelkie oczekiwania naszych gości, zarówno tych podróżujących samotnie, jak i wraz z rodziną. Nasz profesjonalny, doświadczony zespół chętnie służy radą i pomocą, zarówno w kwestiach lokalnych, biznesowych jak i relokacyjnych. Dajemy z siebie wszystko, aby poziom świadczonych przez nas usług był jak najwyższy i przede wszystkim, dawał naszym Gościom satysfakcję.
Landmark Apartments to polska marka z brytyjskimi korzeniami, wywodząca się z Leach & Lang Property Consultants, które na polskim rynku nieruchomości działa z powodzeniem już od 13 lat.
Leach & Lang Property Consultants