Najem dla korporacji i firm

LANDMARK APARTMENTS

Wyszukiwarka apartamentów

Apartamenty dla korporacji i firm, mieszkania na wynajem dla pracowników – LANDMARK APARTMENTS Apartamenty dla korporacji i firm, mieszkania na wynajem dla pracowników – LANDMARK APARTMENTS

Najem korporacyjny

Z przyjemnością przedstawiamy propozycję wynajmu korporacyjnego apartamentów na średni i długi pobyt. Wyselekcjonowane mieszkania znajdują się w nowych i prestiżowych inwestycjach mieszkaniowych w Krakowie: Browarze Lubicz, NOVUM oraz innych. Tylko odległość spaceru dzieli nasze apartamenty od najciekawszych atrakcji Krakowa, centrów handlowych, miejsc rekreacji i rozrywki oraz przybytków kultury.

Apartamenty dla korporacji i firm, mieszkania na wynajem dla pracowników – LANDMARK APARTMENTS

Dbając o komfort naszych Gości i Klientów, oferujemy apartamenty posiadające w pełni wyposażoną kuchnię, nowoczesne umeblowanie, przydatne akcesoria, a także pakiet szybkiego internetu z bogatym wyborem satelitarnych kanałów TV dostępnych również w języku angielskim. Część apartamentów posiada dodatkowe udogodnienia takie jak : klimatyzacja, taras, dodatkowy pokój-biuro.
Podczas pobytu w naszych apartamentach zapewniamy sprzątanie, wymianę pościeli oraz ręczników.

Do Państwa dyspozycji oddelegowany jest jeden z naszych pracowników, który pomoże Państwu zarówno w kwestii relokacji, jak i doradzi w innych sprawach związanych z mieszkaniem w Krakowie.

Z naszych usług skorzystało już szereg firm, a dzięki ogromnemu doświadczeniu, możemy pochwalić się portfelem zadowolonych klientów. W przypadku jakichkolwiek zapytań dotyczących dostępności, cen oraz innych wątpliwości związanych z wynajmem korporacyjnym prosimy o przesłanie zapytania do nas.